0
0
0,00 zł

Gift shop

Szukasz drobnego prezentu lub wyjątkowej pamiątki? W ofercie posiadamy stare zdjęcia KrakowaWarszawyZakopanego oraz fotografię z minionych dekad Ameryki. W kategorii gift shop te wyjątkowe fotografie przemyciliśmy w przedmiotach codziennego użytku, co pozwoli cieszyć się nimi czytając książkę, notując listę rzeczy do zrobienia, czy popijając smaczną herbatę. 

W naszym wirtualnym sklepie z pamiątkami na pewno znajdzie się coś dla koneserów sztuki: magnesy z dziełami sztuki, zdjęcia w passe-partout, które możesz oprawić we własne ramki, czy kartki premium z reprodukcjami dzieł sztuki. Dla miłośników mody mamy bawełniane torby z fotografiami vintage oraz naklejki, które można umieścić na laptopie, na rowerze czy na ulubionym kalendarzu. Ściany ozdobią piękne plakaty, a myśli ulotne złapią nasze notesy. Jeśli kochasz czytać, to fotograficzne zakładki ze starymi zdjęciami pomogą Ci odnaleźć drogę w tej wyjątkowej podróży do innego świata. 

Jeśli w Twoim koszyku wartość zamówienia przekroczy 200zł, wszystko zapakujemy w ekskluzywne pudełko, w którym możesz przechowywać swoje skarby. Jest wykonane z grubej czarnej tektury i pokryliśmy je matową powłoką, żeby było jeszcze bardziej eleganckie. Na górze pudełka piękne, proste lakierowane na czarno litery układają się w napis I AM PHOTOGRAPHY. Przykrywka pudełka z magnesem zamyka bezpiecznie wszystko, co jest dla Ciebie cenne.

 
Realizujemy także spersonalizowane zamówienia: magnesy z Twoją fotografiąobrazy w ramach i na płótnie a także plakaty. Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować co podarować bliskiej osobie, mamy dla Ciebie rozwiązanie - bon podarunkowy, który można wykorzystać na dowolny przedmiot bądź usługę w naszym sklepie.

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Back to Top