3 niskobudżetowe sposoby na metamorfozę domowego biura

Przyznajemy, że zaaranżowanie tej przestrzeni jest wyzwaniem! Miejsce musi być wygodne i praktyczne, ale też powinno zachować spójność z resztą mieszkania. Praca w domu wiąże się ze sztuką koncentracji. Pamiętajmy, aby nie przesadzić z nadmiarem bodzców. Przestrzeń ma sprzyjać skupieniu.

Plakaty i pocztówki - tani akcent, ogromna zmiana

Detal w designie ma kluczowe znaczenie. Aby osiągnąć przytulną nowoczesność, trzeba pamiętać, że mniej znaczy więcej. Pocztówki i plakaty idealnie wkomponowują się w estetykę minimalizmu. Kolorowy lub czarno biały plakat, w jasnej przestrzeni, będzie stanowił kropkę nad i.

Stara ramka, sznurek i polaroidy

Przedmioty, które każdy ma w mieszkaniu - rama, kilka polaroidów (lub innych zdjęć) i kawałek sznurka. Podstawa do wykonania ciekawej, designerskiej ozdoby.  Gwarantujemy, że jest banalna w wykonaniu, a efekt robi wrażenie. W zależności od gustu, ramę możecie pomalować, ale według nas, lekko zniszczona prezentuje się zdecydowanie lepiej. Ściana zyska osobowość i będzie przypominała urocze momenty z życia.

Moc słów - cytaty, które zmotywują

Kilka niepozornych liter, potrafi zadziałać na nas jak filiżanka espresso. Idealnym przykładem są Loesje, które mistrzowsko żonglują literami. Słowa motywują, inspirują i przypominają o celach, jakie sobie postawiliśmy. Te, które dają kopa, wydrukuj ładną czcionką i powieś nad biurkiem.

 

Znudziła Wam się przestrzeń, w której spędzacie większość dnia? Zachęcamy do wypróbowania powyższych sposobów. Nie musicie mieć dużego budżetu! Wystarczy pomysłowość!
Z przyjemnością pomożemy zaaranżować Wasze fotografie we wnętrzu. Zapraszamy do kontaktu [email protected]