Moda na rozmaitość i chęć wyróżnienia się od konkurencji, powodują że hotele coraz częściej proponują nie tylko interesująco zaprojektowane przestrzenie wspólne ale też ogromną uwagę skupiają na wnętrzach apartamentów. Tak samo goście wybierając hotel, kierują się niepowtarzalnym wystrojem oraz oryginalnością wybieranych obiektów. Obecna architektura wnętrz i panujące trendy są bardzo różnorodne, mieszają i kreatywnie łączą ze sobą style i epoki. Niezależnie od tego w jaki sposób urządzony jest hotel, stara fotografia na płótnie, czy w pięknych drewnianych ramach sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu. Pięć aranżacji hotelowych w odmiennych stylach w poniższym poście to nasze propozycje, aby Wasz hotel zyskał wyjątkowy klimat i charakter.

SKANDYNAWSKI MINIMALIZM

Bardzo harmonijne, z oszczędną, spokojną kolorystyką wnętrza to główne założenia stylu skandynawskiego. Te minimalistyczne projekty to idealna propozycja dla osób o wyrafinowanym guście z zamiłowaniem do delikatnych, a zarazem charakternych dodatków w postaci czarnych, drewnianych ram z czarno białymi fotografiami.

STYL RUSTYKALNY

W stylu rustykalnym elementy dekoracyjne to głównie wytwór rzemiosła ludowego, pojawiające się w prostych formach i dużych elementach. Wiejski styl w zupełności nie wyklucza starych fotografii z motywami ludowymi, które nadadzą takiemu wnętrzu nutę nowoczesności.

INDUSTRIALIZM

Chłód i prostota, duże powierzchnie, minimalizm to główne elementy tego stylu. Kiedyś - przymus zagospodarowania opuszczonych fabryk w USA, dzisiaj – synonim ekluzywności i wolności. Nietuzinkowe meble, ogromne lampy i fotografia vintage na surowej powierzchni doda niepowtarzalnego charakteru apartamentowi zaprojektowanemu w stylu industrialnym.

VINTAGE

Aranżacja wnętrza w stylu vintage jest idealnym przykładem na to, że dobry design nigdy się niestarzeje. Przeciwnie – z czasem nabiera sentymentalnej wartości. Ponadczasowość dobrze zaprojektowanych przedmiotów daje gwarancję, że nigdy nie wyjdą z mody i warto je eksponować wprowadzając styl vintage do własnego wnętrza. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy tak szeroką gamę vintage fotografii, że nie sposób przejść obok niej obojętnie.

WNĘTRZA BUTIKOWE

Konsekwentna kolorystyka ograniczona do odcieni beżu, szarości i srebra kreuje nastrój spokoju i ciepła w butikowych wnętrzach. Apartamenty dopracowane, urządzone ze smakiem, dopełnione stylowymi dodatkami tworzą atmosferę komfortu i relaksu.