0
0
0,00 zł
Ustaw kierunek malejący

LueLue od kuchni - kwiecień

24.04.2018 16:53

LueLue od kuchni - kwiecień. Rozpoczynamy comiesięczne podsumowanie miesiąca. Obudziliśmy się i działo się dużo dobrego!

1 Komentarze | Posted in Lifestyle By Galeria LueLue

Zaaranżowanie domowego biura jest nie lada wyzwaniem. Miejsce do pracy ma być zwyczajnie wygodne i praktyczne, ale też musi zachować spójność z resztą mieszkania. Praca w domu, to sztuka koncentracji. Pamiętajmy, aby nie przesadzić z nadmiarem bodzców. Przestrzeń ma sprzyjać pracy. Sprawdzcie proste i niskobudżetowe pomysły na wiosenną metamorfozę.

0 Komentarze | Posted in Lifestyle By LueLue

Moda na rozmaitość i chęć wyróżnienia się od konkurencji, powodują że hotele coraz częściej proponują nie tylko interesująco zaprojektowane przestrzenie wspólne ale też ogromną uwagę skupiają na wnętrzach apartamentów. Tak samo goście wybierając hotel, kierują się niepowtarzalnym wystrojem oraz oryginalnością wybieranych obiektów. Obecna architektura wnętrz i panujące trendy są bardzo różnorodne, mieszają i kreatywnie łączą ze sobą style i epoki. Niezależnie od tego w jaki sposób urządzony jest hotel, stara fotografia na płótnie, czy w pięknych drewnianych ramach sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu. Pięć aranżacji hotelowych w odmiennych stylach w poniższym poście to nasze propozycje, aby Wasz hotel zyskał wyjątkowy klimat i charakter.

Komentarze | Posted in Lifestyle By LueLue
Ustaw kierunek malejący