Biała Rzeka w Sharon - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 89,00 zł
Dostępny
Kod
White River at Sharon_
Cena od: 89 do 239
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obrazy Hoppera do domu - Biała rzeka w Sharon

Amerykański malarz Edward Hopper jest uważany za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku. Przyszedł na świat w amerykańskiej rodzinie holenderskiego pochodzenia, a swoje wykształcenie zdobył najpierw w Correspondence School of Illustrating, a potem ukończył też New York School of Art.

Hopper dużo podróżował: w samej Europie był aż trzy razy, z czego najwięcej czasu spędził w stolicy Francji. Tam też samodzielnie studiował malarstwo. Po podróżach, w 1908 roku, zdecydował się zamieszkać na stałe w Nowym Jorku, otwierając tam swoją pracownię. To jednak nie oznaczało stagnacji - malarz wraz z żoną podróżował po USA w poszukiwaniu inspiracji do nowych dzieł.

Biała rzeka w Sharon Edward Hopper - reprodukcje dzieł sztuki

Obraz Hopper Biała rzeka w Sharon powstał w 1937 roku. Artysta ukończył pracę nad tym dziełem, gdy wraz z żoną Josephine odwiedzali farmę przyjaciół w Vermont. Tytułowe Sharon to miasto w hrabstwie Windsor w stanie Vermont w Stanach Zjednoczonych.

Obraz Biała rzeka w Sharon Edwarda Hoppera cechuje charakterystyczne światło właściwe wczesnej jesieni. Krajobraz ukazany na płótnie zdaje się być nietknięty przez człowieka. Dopiero po chwili widz może dostrzec drogę udeptaną pośrodku kompozycji oraz nasyp kolejowy w prawym górnym rogu obrazu.

Mocne, naturalne światło (a nie sztuczne, jarzeniowe oświetlenie) pojawiało się rzadziej na obrazach Hoppera. Pozorny spokój natury można zaobserwować m.in. na obrazach Stacja Straży Przybrzeżnej, czy Fala denna. Zetknięcie natury z działalnością człowieka przedstawia natomiast na przykład obraz Stacja benzynowa.

Najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie reprodukcji

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biała Rzeka w Sharon - Edward Hopper - reprodukcja